Znamy sylwetki osób, które będą pełnić funkcję pacemakera tj. będą pomagać swoim kolegom z trasy pokonanie dystansu maratońskiego w założonym tempie. A oto oni:

Zbyszek z Goszczanowa (klub: Sieradzbiega.pl) o sobie:
Biegam od 2014 r. oraz należę do Grupy Biegowej Sieradzbiega.pl. Mam na koncie ponad 60 biegów ulicznych i crossowych. W wolnych chwilach druga moja pasja to rolki

Maciek z Łodzi o sobie:
Od 2007 roku jestem wielokrotnym pacemakerem w wielkich i małych biegach. Mam przebiegniętych ponad 50 maratonów i ponad 50 półmaratonów. W wolnych chwilach od biegania jeżdżę rowerem

Krzyś z Kruszyna Krajeńskiego (klub: OCELOTY Kruszyn Krajeński) o sobie:

Biegam 3 lata, mam ukończone 4 maratony (z czego 2 w tym roku + 2 w zeszłym roku), oprócz tego ma  na swoim koncie liczne dziesiątki biegów na dystansach 5-21 km. Pierwszy półmaraton przebiegłem po pół roku od rozpoczęcia biegania.

Kuba z Poznania (Drużyna Szpiku) o sobie:

Moja przygoda z bieganiem rozpoczęła się w 2012 roku, zaczęło się od półmaratonu, potem połknąłem bakcyla i zacząłem zapisywać się na kolejne zawody. Ukończyłem koronę Wielkopolskich półmaratonów, koronę Polskich półmaratonów, koronę maratonów, a w zeszłym roku zdobyłem krakowską triadę biegową. W 2015 roku zacząłem przygodę z biegami ultra i tak jest do teraz, ukończyłem kilka ultra na dystansie stu kilometrów oraz te mniejsze i zapisuję się na kolejne, a w przyszłym roku chciałbym ukończyć pierwsze sto mil. Trenuje sam, sam rozpisuje sobie treningi, sam układam dietę.Jestem reprezentantem Drużyny Szpiku i prowadzę bloga

www.runczacharun.blogspot.com oraz stronę na FB i Instagramie

Mariusz ze Zgierza (ZGIERZołaki) o sobie:

Biegam od czterech lat, do dnia dzisiejszego ukończyłem 108 imprez biegowych, w tym 9 maratonów i 3 ultramaratony. Bieganie zawsze daje mi olbrzymią radość i satysfakcję, zarówno kiedy walczę o każdą sekundę, jak i w biegach w których większą radość czerpię z kontaktu z innymi biegaczami i kibicami. Zawsze dodaję otuchy biegaczom, którym kończy się „prąd”, zawsze zaczepnie pokrzykuję do kibiców „głośniej!”, zawsze dziękuję najmłodszym za obecność na trasie, służbom i wolontariuszom za ich obecność i dbanie o nas – biegaczy. Sport to nie tylko osobiste wyzwanie, to również możliwość poznawania nowych ludzi, nikt w trakcie biegu nie jest obcy, wszyscy jesteśmy biegaczami, wszystkich nas ciągnie do siebie przekroczenie kolejnej granicy. Jestem ojcem dwójki młodych biegaczy (4 lata i 1,5 roku), którzy tak jak tata pokochali bieganie.

Piotr z Bytowa (Klub Biegacza GOCH Bytów) o sobie:

Biegam od pięciu lat. Najbardziej lubię półmaratony, ale staram się też kilka razy w roku ukończyć dystans królewski. Na zawody wybieram się zwykle z żoną Barbarą , która jest moim wiernym kibicem oraz dziewięcioletnią córką  Agatą startującą w zawodach dla dzieci. Z zawodu jestem farmaceutą , pracuję w aptece w Bytowie. Poza bieganiem lubię pograć w koszykówkę , pochodzić po górach oraz poczytać dobrą powieść kryminalną – uwielbiam Agathę Christie oraz Jo Nesbo.

Andrzej z Olsztyna o sobie:

Mam ukończone kilkanaście maratonów, jak i ultramaratonów. Jako pacemaker głównie prowadzę grupy w półmaratonie, jak i w maratonie Warszawskim i nie tylko.

Marek z Huty Mińskiej (team ZSZ nr2 Mińsk Mazowiecki) o sobie:

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Moje bieganie zaczęło się w 2011 roku-postanowienie noworoczne(trzeba schudnąć). W tej chwili bieganie jest dla mnie nałogiem:). Udało mi się poprowadzić jako pacemaker na czas 3,45 w maratonach we Wrocławiu i Szczecinie. W Toruniu też dam radę. Do zobaczenia na trasie. 

Grzegorz Paweł Nowak z Poznania (Parkrun Poznań) o sobie:

W swoim życiu ukończyłem już ponad 360 biegów na różnych dystansach, nigdy nie schodząc z trasy ! W tym, aż  17 maratonów, każdy poniżej 4 godzin, a 9 ostatnich poniżej 3,15. Jestem zdobywcą korony maratonów polskich. Zaczałęm biegać w 2011 roku, zamierzam przebiec wszystkie polskie maratony:)

Jarosław z Nowego Bedonia o sobie:

Zainteresowania…sport ,zasady zdrowego odżywiania, film,  historia oraz aktualności, co dzieje się w kraju i na świecie.

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Toruńskie Sztafety Wolności 2018 – zapraszamy!

Wydarzenie zaplanowane zostało na okres Zima i Jesień 2018. Terminy biegów i dystanse: 14.01.2018 (niedziela) 11.02.2018 (niedziela) 11.03.2018 (niedziela) 14.10.2018 (niedziela) 11.11.2018 (niedziela) – FINAŁ Wydarzenie składa się z biegów sztafetowych oraz imprez towarzyszących – Czytaj więcej…

Aktualności

Galerie zdjęć z 35. Toruń Maraton

Film ze startu (Sportowy Toruń) – kliknij TUTAJ! Film ze startu (MaratonyPolskie.PL) – kliknij TUTAJ! Pierwsze ujęcia – kliknij TUTAJ! Dekoracje – kliknij TUTAJ! Zdjęcia w obiektywnie Krzysztofa Lewandowskiego (cz. 1) – kliknij TUTAJ! Zdjęcia Czytaj więcej…

Aktualności

NIEOFICJALNE WYNIKI

Nieoficjalne WYNIKI 35. edycji Toruń Maraton MARATON – kliknij TUTAJ! PÓŁMARATON – kliknij TUTAJ!