Medal to „serce imprezy biegowej”, dowód osiągniętego rezultatu sportowego, pamiątka na lata, dlatego bez wątpienia musi być wyjątkowy! Przedstawiciele Stowarzyszenia Run To Run starają się, aby medale organizowanych przez nich imprez były zawsze ponadprzeciętne. Tak będzie także podczas 37. edycji Toruń Maraton! Na finiszerów toruńskiego maratonu, półmaratonu oraz na najmłodszych uczestników imprezy będzie czekał wyjątkowy medal.

Medale na maraton, półmaraton i biegi dla dzieci będą różnić się kolorem, wyszczególnionym dystansem oraz szarfą. Zdobywcy maratonu otrzymają medale w kolorze złotym, półmaratonu w kolorze srebrnym, a uczestnicy biegów dla dzieci medale w kolorze brązu. Na tyle każdego z medalu znajduje się miejsce na grawer imienia i nazwiska oraz uzyskanego czasu.

Tegoroczne medale nawiązują do bieżącej identyfikacji maratonu. Prezentują wrysowane w ślad od buta biegowego trasę 42 km lub 21 km, a na lewej krawędzi zarys toruńskiej starówki.  Medale będą 3D, solidne – duże, grube i ciężkie. Mają stanowić nagrodę za trud poświęcony w pokonanie dystansu. Poniżej prezentujemy wizualizacje poszczególnych medali.

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Śledź wyniki LIVE biegaczy!

Wyniki LIVE dostępne TUTAJ!

Aktualności

Co każdy uczestnik Toruń Maraton 2019 wiedzieć powinien!

BIURO ZAWODÓW Biuro Zawodów 37. Toruń Maraton będzie zlokalizowane na parterze lobby hali Areny Toruń przy ul. Bema 73-89 w Toruniu (wejście od strony kas biletowych). Weryfikacja i wydawanie pakietów startowych uczestnikom maratonu, półmaratonu i Czytaj więcej…

Aktualności

Utrudnienia w ruchu kołowym

W związku z organizacją imprezy 37. Toruń Maraton 2019 w dniu 27 października 2019 r. (niedziela) wystąpią następujące utrudnienia w ruchu kołowym: Ul. Bema – pas jezdni przy Arenie Toruń będzie zamknięty „na sztywno” od Czytaj więcej…