Stowarzyszenie Run To Run poszukuje grypy zaangażowanych uczniów i studentów do pomocy przy imprezie biegowej 37. Toruń Maraton (24-27 X 2019 r.). Pomoc będzie obejmować głównie takie obszary jak: pakowanie pakietów startowych, organizacja biura zawodów, praca w biurze zawodów i w depozycie, przygotowanie strefy startu i mety, obsługa w punktach odżywczych, zabezpieczenie trasy.

Organizatorzy proszą o zadeklarowanie swojego udziału przy organizacji imprezy do 30 IX 2019r. poprzez dołączenie do oficjalnej grupy Wolontariuszy Stowarzyszenia Run To Run na Facebooku (kliknij TUTAJ) oraz uzupełnienie ankiety, która będzie dostępna od 9 września 2019 r.

Każda osoba, która będzie pomagać otrzyma pakiet wolontariusza (m.in. koszulkę okazjonalną, zaświadczenie o udziale w wolontariacie). Szczegóły współpracy zostaną zaprezentowane podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się w pierwszej połowie października 2019 r. O dacie i miejscu spotkania poinformujemy na grupie na FB.

Z zaproszeniem do współpracy!

Organizatorzy

 

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Śledź wyniki LIVE biegaczy!

Wyniki LIVE dostępne TUTAJ!

Aktualności

Co każdy uczestnik Toruń Maraton 2019 wiedzieć powinien!

BIURO ZAWODÓW Biuro Zawodów 37. Toruń Maraton będzie zlokalizowane na parterze lobby hali Areny Toruń przy ul. Bema 73-89 w Toruniu (wejście od strony kas biletowych). Weryfikacja i wydawanie pakietów startowych uczestnikom maratonu, półmaratonu i Czytaj więcej…

Aktualności

Utrudnienia w ruchu kołowym

W związku z organizacją imprezy 37. Toruń Maraton 2019 w dniu 27 października 2019 r. (niedziela) wystąpią następujące utrudnienia w ruchu kołowym: Ul. Bema – pas jezdni przy Arenie Toruń będzie zamknięty „na sztywno” od Czytaj więcej…