Stowarzyszenie Run To Run poszukuje grypy zaangażowanych uczniów i studentów do pomocy przy imprezie biegowej 37. Toruń Maraton (24-27 X 2019 r.). Pomoc będzie obejmować głównie takie obszary jak: pakowanie pakietów startowych, organizacja biura zawodów, praca w biurze zawodów i w depozycie, przygotowanie strefy startu i mety, obsługa w punktach odżywczych, zabezpieczenie trasy.

Organizatorzy proszą o zadeklarowanie swojego udziału przy organizacji imprezy do 30 IX 2019r. poprzez dołączenie do oficjalnej grupy Wolontariuszy Stowarzyszenia Run To Run na Facebooku (kliknij TUTAJ) oraz uzupełnienie ankiety, która będzie dostępna od 9 września 2019 r.

Każda osoba, która będzie pomagać otrzyma pakiet wolontariusza (m.in. koszulkę okazjonalną, zaświadczenie o udziale w wolontariacie). Szczegóły współpracy zostaną zaprezentowane podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się w pierwszej połowie października 2019 r. O dacie i miejscu spotkania poinformujemy na grupie na FB.

Z zaproszeniem do współpracy!

Organizatorzy

 

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Medale tegorocznej imprezy

Medal to „serce imprezy biegowej”, dowód osiągniętego rezultatu sportowego, pamiątka na lata, dlatego bez wątpienia musi być wyjątkowy! Przedstawiciele Stowarzyszenia Run To Run starają się, aby medale organizowanych przez nich imprez były zawsze ponadprzeciętne. Tak Czytaj więcej…

Aktualności

PROGRAM 37. Toruń Maraton 2019

Zapraszamy do zapoznania się z programem 37. edycji Toruń Maraton 2019.

Aktualności

AdRunaLine partnerem technicznym 37. Toruń Maraton

Miło nam poinformować, że partnerem technicznym 37. Toruń Maraton została marka AdRunaLine. Jej twórcy inspirowani hormonem adrenaliny, który pozwala bić rekordy życiowe stworzyli markę odzieżową dedykowaną pasjonatom biegania, fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z hasłem Czytaj więcej…