Z radością informujemy, że do grona Sponsorów 37. Toruń Maraton 2019 dołączyła firma ANIRO, która szeroko propaguje aktywność fizyczną w Toruniu. ANIRO posiada 35-letnie doświadczenie w branży automatyki i elektrotechniki, oferuje produkty światowej jakości, a także służy doradztwem i zapewnia serwis.

Zakres prac inżynierskich realizowanych przez ANIRO obejmuje opracowanie dokumentacji, oprogramowanie systemów, kompletację elementów, montaż szaf sterowniczych, instalacji i okablowania na obiekcie. ANIRO dąży do zapewnienia swoim klientom najwyższego poziomu, zarówno w zakresie oferowanych urządzeń, jak i usług inżynierskich. Zadania realizowane są w oparciu o zasadę Koncepcja-Projekt-Realizacja-Serwis.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Europie Śr.-Wsch. koreańskiego koncernu LS – producenta urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej
i elektrotechniki. W swojej ofercie ANIRO posiada również softstartery, aparaturę NS i SN, sterowniki PLC, panele HMI oraz przemienniki średniego napięcia.

Sport i aktywność fizyczna są niezwykle ważne w życiu każdego człowieka dlatego ANIRO chętnie wspiera sport, zwłaszcza lokalne toruńskie zespoły. Od sezonu 2018/2019 wspiera drużynę koszykówki – Twarde Pierniki Polski Cukier Toruń. Jako Złoty Sponsor ANIRO wspierało również 8 Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters. ANIRO patronuje maratonowi i półmaratonowi toruńskiemu, w którym ufunduje puchar dla najlepszego zawodnika i zawodniczki gminy miasta Toruń.

Pracownicy ANIRO nie tylko kibicują, ale także sami uprawiają sport, czego przykładem jest tegoroczna charytatywna rywalizacja – Energia Pomocy. W jej ramach pracownicy zbierają w aplikacji Endomondo kalorie, które zostaną przeliczone na złotówki i przekazane na wybrany charytatywny cel przez 3 najaktywniejszych uczestników. Przekrój dyscyplin, które wybierają nasi pracownicy, jest szeroki: bieganie, jazda na rowerze, trening siłowy, rolki, tenis, aerobik, kajakarstwo, pływanie, canicross. ANIRO ma długoletnie tradycje sportowe – w naszej firmie działają różne, aktywne grupy: rowerowe, biegowe, rolkowe, trekkingowe i golfowe.

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Śledź wyniki LIVE biegaczy!

Wyniki LIVE dostępne TUTAJ!

Aktualności

Co każdy uczestnik Toruń Maraton 2019 wiedzieć powinien!

BIURO ZAWODÓW Biuro Zawodów 37. Toruń Maraton będzie zlokalizowane na parterze lobby hali Areny Toruń przy ul. Bema 73-89 w Toruniu (wejście od strony kas biletowych). Weryfikacja i wydawanie pakietów startowych uczestnikom maratonu, półmaratonu i Czytaj więcej…

Aktualności

Utrudnienia w ruchu kołowym

W związku z organizacją imprezy 37. Toruń Maraton 2019 w dniu 27 października 2019 r. (niedziela) wystąpią następujące utrudnienia w ruchu kołowym: Ul. Bema – pas jezdni przy Arenie Toruń będzie zamknięty „na sztywno” od Czytaj więcej…