Z radością informujemy, że do grona Sponsorów 37. Toruń Maraton 2019 dołączyła firma ANIRO, która szeroko propaguje aktywność fizyczną w Toruniu. ANIRO posiada 35-letnie doświadczenie w branży automatyki i elektrotechniki, oferuje produkty światowej jakości, a także służy doradztwem i zapewnia serwis.

Zakres prac inżynierskich realizowanych przez ANIRO obejmuje opracowanie dokumentacji, oprogramowanie systemów, kompletację elementów, montaż szaf sterowniczych, instalacji i okablowania na obiekcie. ANIRO dąży do zapewnienia swoim klientom najwyższego poziomu, zarówno w zakresie oferowanych urządzeń, jak i usług inżynierskich. Zadania realizowane są w oparciu o zasadę Koncepcja-Projekt-Realizacja-Serwis.

Firma jest wyłącznym dystrybutorem w Europie Śr.-Wsch. koreańskiego koncernu LS – producenta urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej
i elektrotechniki. W swojej ofercie ANIRO posiada również softstartery, aparaturę NS i SN, sterowniki PLC, panele HMI oraz przemienniki średniego napięcia.

Sport i aktywność fizyczna są niezwykle ważne w życiu każdego człowieka dlatego ANIRO chętnie wspiera sport, zwłaszcza lokalne toruńskie zespoły. Od sezonu 2018/2019 wspiera drużynę koszykówki – Twarde Pierniki Polski Cukier Toruń. Jako Złoty Sponsor ANIRO wspierało również 8 Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce Masters. ANIRO patronuje maratonowi i półmaratonowi toruńskiemu, w którym ufunduje puchar dla najlepszego zawodnika i zawodniczki gminy miasta Toruń.

Pracownicy ANIRO nie tylko kibicują, ale także sami uprawiają sport, czego przykładem jest tegoroczna charytatywna rywalizacja – Energia Pomocy. W jej ramach pracownicy zbierają w aplikacji Endomondo kalorie, które zostaną przeliczone na złotówki i przekazane na wybrany charytatywny cel przez 3 najaktywniejszych uczestników. Przekrój dyscyplin, które wybierają nasi pracownicy, jest szeroki: bieganie, jazda na rowerze, trening siłowy, rolki, tenis, aerobik, kajakarstwo, pływanie, canicross. ANIRO ma długoletnie tradycje sportowe – w naszej firmie działają różne, aktywne grupy: rowerowe, biegowe, rolkowe, trekkingowe i golfowe.

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Medale tegorocznej imprezy

Medal to „serce imprezy biegowej”, dowód osiągniętego rezultatu sportowego, pamiątka na lata, dlatego bez wątpienia musi być wyjątkowy! Przedstawiciele Stowarzyszenia Run To Run starają się, aby medale organizowanych przez nich imprez były zawsze ponadprzeciętne. Tak Czytaj więcej…

Aktualności

PROGRAM 37. Toruń Maraton 2019

Zapraszamy do zapoznania się z programem 37. edycji Toruń Maraton 2019.

Aktualności

AdRunaLine partnerem technicznym 37. Toruń Maraton

Miło nam poinformować, że partnerem technicznym 37. Toruń Maraton została marka AdRunaLine. Jej twórcy inspirowani hormonem adrenaliny, który pozwala bić rekordy życiowe stworzyli markę odzieżową dedykowaną pasjonatom biegania, fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z hasłem Czytaj więcej…