Medal to „serce imprezy biegowej”, dowód osiągniętego rezultatu sportowego, pamiątka na lata, dlatego bez wątpienia musi być wyjątkowy! Przedstawiciele Stowarzyszenia Run To Run starają się, aby medale organizowanych przez nich imprez były zawsze ponadprzeciętne. Tak będzie także podczas 37. edycji Toruń Maraton! Na finiszerów toruńskiego maratonu, półmaratonu oraz na najmłodszych uczestników imprezy będzie czekał wyjątkowy medal.

Medale na maraton, półmaraton i biegi dla dzieci będą różnić się kolorem, wyszczególnionym dystansem oraz szarfą. Zdobywcy maratonu otrzymają medale w kolorze złotym, półmaratonu w kolorze srebrnym, a uczestnicy biegów dla dzieci medale w kolorze brązu. Na tyle każdego z medalu znajduje się miejsce na grawer imienia i nazwiska oraz uzyskanego czasu.

Tegoroczne medale nawiązują do bieżącej identyfikacji maratonu. Prezentują wrysowane w ślad od buta biegowego trasę 42 km lub 21 km, a na lewej krawędzi zarys toruńskiej starówki.  Medale będą 3D, solidne – duże, grube i ciężkie. Mają stanowić nagrodę za trud poświęcony w pokonanie dystansu. Poniżej prezentujemy wizualizacje poszczególnych medali.

Kategorie: Aktualności

Powiązane Posty

Aktualności

Pacemakerzy 37. Toruń Maraton 2019

Znamy już osoby, które będą pełnić funkcję pacemakerów tj. osób pomagających swoim kolegom z trasy pokonanie dystansu maratońskiego w założonym tempie od 5 godzin do 3 godzin i 15 min. Sylwetki osób prezentuje poniższa grafika.

Aktualności

Odbiór pakietu za inną osobę

Do odebrania pakietu za inną osobę niezbędne jest: – upoważnienie do odbioru pakietu i oświadczenie o stanie zdrowia, własnoręcznie podpisane przez zawodnika – oryginał zostaje w Biurze Zawodów; – skan/zdjęcie dowodu osobistego/paszportu – tylko do Czytaj więcej…

Aktualności

Oficjalny strój startowy 37. Toruń Maraton 2019

Poniżej prezentujemy oficjalny strój startowy 37. edycji Toruń Maraton 2019. Strój możliwy do nabycia poprzez sklep internetowy dostępny TUTAJ! Odbiór rzeczy w biurze zawodów w dniu 26 października 2019 r.